Imprezy okolicznościowe

 • indeks.jpgimages_2.jpgindeks1.jpg

   

  Oferujemy Państwu możliwość zorganizowania  imprez okolicznościowych takich jak: roczki, chrzciny, urodziny, wieczory kawalerskie lub panieńskie lub całkowicie innych przyjęć zorganizowanych zgodnie z Państwa życzeniem.

   Uroczystość organizujemy w sali kominkowej lub  w specjalnie do tego przeznaczonych namiotach . Dzięki posiadanym przez nas urządzeniom jesteśmy w stanie zagwarantować optymalną temperaturę w namiotach, poprzez ogrzanie bądź schłodzenie wnętrza w zależności od pory roku. Wielkość namiotów uzależniona jest od przewidywanej ilości gości .

  Realizujemy imprezy wzbogacone licznymi atrakcjami: przeloty  widokowe samolotem z własnego lądowiska, przejażdżki samochodami terenowymi, quadami , buggy, gry w paintball, jazdy konne, strzelanie z łuków i wiatrówek, zabawę w kulach zorbingowych, dojenie sztucznych krów. Jesteśmy także otwarci na Państwa pomysły oraz indywidualne aranżacje przedsięwzięcia.

  Dodatkowo proponujemy Państwu możliwość wynajęcia samolotu wraz z banerem , na którym mogą Państwo umieścić dowolne hasło. Jest to świetny pomysł na urodziny, zaręczyny, wieczory panieńskie, kawalerskie jak również inne uroczystości. Z pewnością zaskoczą Państwo uczestników imprezy lub może Państwu sprawi ktoś niespodziankę.
Strony www:OSI Go3.pl 2010