Ląd

 • grupa.jpgmalex_asg.JPGpaintball_asg2__2_.JPG

   

   

  IMPREZA PLENEROWA NA ZIEMI

   

   

  Zabawy integracyjne – team building to jeden z najlepszych sposobów na spontaniczne , lecz trwałe stworzenie zgranego zespołu. Podczas wspólnej zabawy uczestnicy uczą się efektywnej współpracy, zdrowej rywalizacji, doskonalą swe zdolności komunikacyjne, a łączące ich więzi zaczyna cechować sympatia, życzliwość i zaufanie. To wszystko w istotny sposób wpływa na ducha rywalizacji i kondycje zespołu.

   

   

   

  Paintball – to bardzo widowiskowa i bezpieczna gra. Polega na strzelaniu do przeciwnika kolorowymi kulkami z farbą z tzw. markerów. Uczestnicy zostają wyposażeni w mundury wojskowe, maski bezpieczeństwa i markery z zapasem amunicji. Wyruszają na pole bitwy gdzie czekają ich różne zadania. Paintball doskonali pracę zespołową konieczna do osiągnięcia wyznaczonego celu i daje możliwość współdziałania całej drużyny. Zapewniamy profesjonalne pole paintballowe.

   

   

  Strzelectwo ( wiatrówki, ASG, łuki , proce) – nauczymy Cię strzelać z łuku, wiatrówki, ASG a to wszystko w formie wspaniałej zabawy.

   

   

   

  Off road – sport motorowy związany z poruszaniem się po nieutwardzonych drogach quadami , pojazdami buggy oraz samochodami terenowymi.

   

   

  Jazdy konne - dla początkujących zajęcia na lonży, a dla zaawansowanych jazdy w terenie.

   

   

   

  Batman” – niezwykły, „kosmiczny” pojazd na wyciągnięcie ręki.

   

   

   

  W zimie kulig, paintball zimowy, narty biegowe.

   

   Strony www:OSI Go3.pl 2010