Reklama lotnicza

 • reklama_lotn.JPG

  Wyróżnij się spośród innych!!!

            Podniebne banery to niebanalna reklama podnosząca atrakcyjność Państwa firmy. W czasach nadmiaru informacji reklama często przytłacza i zniechęca. Receptą na tradycyjny polski rynek jest oryginalny sposób promocji, który zachwyci i przykuje uwagę. Lotniczy baner z pewnością spełnia życzenie oryginalności. Zdarza się, że odbiorcy przekazu robią transparentowi zdjęcia, czy opowiadają o tej atrakcji znajomym.

            Specjalnie przygotowany przez nas transparent holowany przez samolot na wysokości od 200 do 1000m na pewno da się zauważyć i zapamiętać na długo, co wiąże się z utrwaleniem marki w umyśle konsumentów. To daje naprawdę świetne efekty!

            Proponujemy Państwu stworzenie banera z reklamą firmy, produktu lub z komunikatem dla klientów. Terminy i czas przelotu ustalane są indywidualnie, stosownie dla Państwa potrzeb. Możemy pojawić się wszędzie tam, gdzie zbieraja się potencjalni klienci. Precyzja w planowaniu miejsca akcji sprawi, że dotrze dokładnie do wybranej grupy docelowej.Świetne efekty przynoszą wykonane loty w miejscach takich jak centrum miasta w godzinach szczytu lub podczas trwania imprez masowych.

   Strony www:OSI Go3.pl 2010